KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13406054

nr 1340 6054

Oidentifierad konstnär. 1800-tal, interiör med figurer, ej signerad. Olja på duk, 48x36 cm

Kondition: krackeleringar, färgbortfall

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 10 augusti 2020
kl 19:11:06

4/8 12:29:13 1      100 kr
5/8 08:40:37 2      Vinnande bud